Головна » Статті » Дослідження

Методи впливу на підсвідомість (Частина 1)

Хто ми? Чому думаємо саме так? Чому приймаємо саме такі рішення? Як не загубити своїх цілей і прагнень в житті і не жити за чужими шаблонами? Я, вважаю, що це дуже важливі питання в теперішній час для кожного з нас. Кожен повинен їх усвідомити і знати, що кожного дня, кожної хвилини, кожної секунди на нас здійснюється вплив, який діє на нас явно і неявно.

Цей вплив здійснюється коли ми переглядаємо телевізор чи сторінки інтернету, коли слухаємо музику чи розмовляємо з незнайомцем, а також коли спимо, їмо і взагалі завжди та всюди. Зараз такий час.


Отже, як бути більш захищеним, як не загубитися? Хочете прожити своє справжнє життя? – Дізнайтеся більше! Ви повинні знати через які властивості вашого організму на вас впливають, які є методи цього впливу і як від них захиститися.




Що відповідає за наші дії у навколишньму світі? Звичайно нащ мозок, ті системи що він утворює. Це те що являє ваше «Я»: свідомість і підсвідомість. Ви повинні знати що це таке. Ви повинні ними керувати, а не хтось інший, бо це ваше.

Свідомість — це вища форма відображення дійсності, властива лише людям і пов'язана з їх психікою, абстрактним мисленням, світоглядом, самосвідомістю, самоконтролем своєї поведінки і діяльності та передбачування результатів останньої. Свідомість людини — складне і багатогранне явище. З погляду психології свідомість можна розглядати як форму психіки. Стосовно буття свідомість демонструє свою пізнавальну функцію, що полягає в побудові певного образу світу, який несе в собі ступінь освоєння людиною буття.

Властивості свідомості
:
1)Ідеальність відображення
2)Універсальність відображення
3)Обєктивнісь відображення
4)Предметність відображення
5)Цілеспрямованість
6)Активність свідомості
7)Суспільність свідомості
8)Знарядність свідомості

Свідомість це відображеення навколишнього світу, розуміння його, в нас самих.


Підсвідомість - це своєрідний резервуар свідомості людини, де зберігається незапитувана інформація із власного і чужого досвіду, а також закладені можливості різних комбінацій цієї інформації. Підсвідомість є також основою репродуктивної діяльності.

В підсвідомості зберігається та інформація що нами не затребувана завжди, але яка впливає на нашу свідомість час від часу в тій чи іншій мірі. Підсвідомість впливає на багато наших рішень так, що якби ми зверталися тільки до свідомості, то зробили б зовсім не так.


Воістину, ніщо не минає безслідно. Нещодавно з'явилася теорія безперервного накопичення інформації. Наука підтвердила: наша підсвідомість записує все, що відбувається з нами, навіть тоді, коли свідомість відключена. Приміром, ми не відчуваємо болю під наркозом, однак наша підсвідомість його пам'ятає. Чи, скажімо, людина непритомніє під час автомобільної аварії. Якщо в цей час розливається бензин чи кров з рани стікає в ротову порожнину, ймовірно, що запах бензину чи присмак крові під час видалення зуба в майбутньому може призвести до того, що людина знепритомніє. Більше того, підсвідомість "пам'ятає" наше життя не лише з моменту народження, а й на рівні перинатальної матриці. І якщо вагітна відчуває негативні емоції - це стрес для дитини, якій матір асоціюється з усім навколишнім світом. Якщо жінка думає про аборт, навіть відмовившись від нього, а згодом віддавши всю себе дитині, вона навряд чи зможе "стерти" з підсвідомості дитини інформацію про те, що світ - це вороже ставлення. І така дитина або намагатиметься побороти світ, вдавшись до асоціальних вчинків, або захоче "відключитися" за допомогою наркотиків чи навіть самогубства.

Цікаво, що й процес власного народження зберігається у нашій підсвідомості. Американські дослідники навіть вважають, що цей "історичний момент" залишає в нашій підсвідомості досвід боротьби за життя, і пояснюють відсутністю такого досвіду у дітей, які з'явилися на світ шляхом кесаревого розтину, їхні невпевненість, надмірну довірливість, пасування перед труднощами, неспроможність долати життєві перешкоди.

Та виявляється, що будь-яку психотравму, хоч як би глибоко вона ховалася, можна нейтралізувати, тобто зробити такою, що не формує поведінку людини, не має негативних проявів навіть у тому разі, якщо людина пам'ятає неприємні події.
Для цього потрібно ще раз пережити психотравматичну ситуацію і тоді вона позбувається негативного навантаження.

Ця властивість людської психіки дістала назву "відреагування". Зрештою, Творець подбав про людину таким чином, що її психіка здатна до самовідновлення. Серед потужних механізмів такого самовідновлення - звичайний сон. І не варто "ламати" цей механізм з дитинства, коли підлітки розважаються за комп'ютером іграми до пізньої ночі замість того, щоб відпочивати. Інший механізм - плач. Науково доведено, що три хвилини плачу відновлюють рН крові таким чином, що починають працювати всі необхідні для адаптації ферменти й ізоферменти людського організму. Тому сувора настанова батьків "не рюмсати" швидше заблокує механізм самовідновлення дитини, аніж виховає її мужньою. І нарешті, активізувати механізм самовідновлення можна штучно - увівши людину в стан зміненої свідомості. Йдеться не про якийсь глибокий гіпнотичний транс. Це щось на зразок того, коли людина їде в поїзді і дивиться у вікно (при цьому, певна річ, вона не рахує дерева, не визначає їх вид і не думає, скільки корови, що пасуться на полі, дають молока). Така "відірваність" від реальності допомагає сконцентруватися на іншому - власних відчуттях, емоціях, думках.

 
На нашу свідомість і підсвідомість впливають і це ні для кого це не секрет. Але як це роблять? Звичайно через властивості нашого організму, а саме через ті системи якими ми сприймаємо навколишній світ. Через всі такі системи! Це наші чуття.

Системи сприйняття навколишнього світу людиною:
1)     
Система дотику.
2)     
Система слуху.
3)     
Система зору.
4)     
Система нюху.
5)     
Система смаку.
6)     
Шосте чуття (багато вчених не відкидає імовірність існування якогось вищого, або колективного розуму чи якогось інформаційного поля).

Звідси, випливає такий вплив на наше «Я»:

1)     
Через систему дотику.
2)     
Аудіо-звуковий вплив.
3)     
Візуальний вплив.
4)     
Вплив через запахи.
5)     
Вплив через систему смаку.
6)     
Змішаний вплив.
7)     
Вплив через викревлення загального інформаційного поля (колективного розуму).



PS.
Я тут не написав і не виклав навіть половини тих матеріалів по даній темі що хотів би викласти. Серії статтей будуть писатися і по мірі написання викладатися на сайт. Прохання, ж до вас, якщо ви маєте цікаві матеріали, будь-ласка надішліть їх на мою пошту mailto:cv170587tnd@mail.ru. Ми повинні вміти захищатися і будемо захищатися від теперішнього інформаційного світу разом. Цей світ дає нам багато нового і корисного та не менше шкідливого і небезпечного.
Категорія: Дослідження | Додав: systems (05.02.2011)
Переглядів: 7241 | Коментарі: 2 | Теги: система дотику, Візуальний, смак, вплив, через запахи, Підсвідомість, Методи впливу на, змішаний, Аудіо-звуковий, Свідомість | Рейтинг: 3.0/5
Всього коментарів: 2
avatar
0
2
Супер. Вам вдячний за відгук!
avatar
0
1
Дуже дякую - цікаво, корисно і пізнавально.
avatar